WYCIECZKA PRZEDSZOLAKÓW DO KRAKOWA

 Wycieczka do Krakowa- podsumowanie projektu "Bliżej sztuki-dalej od nałogów"

31 maja br. udaliśmy się na wycieczkę do Krakowa podsumowując projekt "Bliżej sztuki- dalej od nałogów". Jednym z celów była wizyta w Teatrze Współczesnym w Krakowie. W przepieknej scenerii i klimacie teatru obejrzeliśmy sztukę pt. „Piękna i Bestia.”
 
 
 
Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne, podczas których mali widzowie mieli okazję poznać świat lalek, masek i zapoznać się z pracą aktora.  
 
 
 
 
 

Kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły nasze dzieciaki była wizyta w ZOO. Tam miała miejsce obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności za jakość współistnienia z przyrodą.  Podczas spaceru po alejach ZOO spotkaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, zdziwienia, do niepewności. Niektórzy po raz pierwszy uczestniczyli w takiej samodzielnej wyprawie z dala od rodziców
 
 
 
 
. O mile spędzonych chwilach przypomną nam zapewne  ciekawe pamiątki zakupione przez rodziców oraz szczęśliwych i zadowolonych dzieciaków.
/M. Klich/
czytany 951
data publikacji: 2016-06-03


szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki