DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STRZELCACH WIELKICH

 Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości  PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się już 19 stycznia 2017r. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli do Domu Ludowego, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt.


W pięknie udekorowanej sali i w przepięknych strojach uczniowie zaprezentowali swe zdolności artystyczne możliwości. Popisy aktorskie dzieci zainaugurowała pani dyrektor Dorota Jaszczowska. W kilku ciepłych słowach powitał zgromadzonych gości, życząc im wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.
 
 
 
 
Występy  uczniów rozpoczęła klasa I prezentując wesołe scenki o babci i dziadku, które przeplatane były licznymi piosenkami.
 
 
 
 
 
Potem przyszedł czas na piękne i gorące tańce  w wykonaniu klasy II i VI.
 
 
 
 
Kolejnym punktem programu była wzruszająca inscenizacja baśni pr. „Dziewczynka z zapałkami” zaprezentowana przez aktorów z klasy III.
 
 
 
 
Klasa VI przygotowała refleksyjny program pt.  „On przyszedł”.
 
 
 
 
 
Na zakończenie wystąpił zespół folklorystyczny „Mali Strzelicanie”.
 
 
 

Wszyscy artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Uroczystość zwieńczył poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców podczas, którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. 
 
czytany 1223
data publikacji: 2017-01-23


szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki