ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 22 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury.

W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, wraz z nauczycielami i rodzicami przybyli do kościoła na Mszę św., którą odprawił ks. Proboszcz Stanisław Tabiś.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do Domu Ludowego, gdzie miał miejsce dalszy ciąg uroczystości.

 Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klas II i III zaprezentowali wesoły  program artystyczny „Wakacje Smerfów”” urozmaicony skocznym układem tanecznym.

Klasa IV przedstawiła humorystyczny alfabet wyjaśniający zawiłości życia szkoły. 

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor  Dorota Jaszczowska, która podziękowała wszystkim za ciężką pracę w bieżącym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia i wyniki uczniów. 
 
 
Zgodnie z tradycją naszej szkoły Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska wręczyła  Statuetkę "Tadeuszka" 
w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. 
 
 
 
   W roku szkolnym 2017/2018 Statuetkę „Tadeuszka”  

 otrzymała Pani Halina Młynarczyk.


 
Podczas apelu Pani Dyrektor wręczyła także świadectwa z wyróżnieniem wraz z nagrodami za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz nagrody za wzorową frekwencję.
 
Za wzorową frekwencją nagrody otrzymali:
 
 
Nikodem Maj z klasy I
 
 
Kalina Zabiegała z klasy II
 
 
Natalia Przybyło z klasy III
 
 
Arkadiusz Cebula z klasy IV
 
 
 
Mateusz Waśniowski z klasy V
 
 
Natalia Bawół i Magdalena Czesak z klasy VI.
 

 
Wyróżniena w nauce i zachowaniu.
 
 
W klasie I wszyscy uczniowie otrzymali nagrody
za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. 
 
 
 W klasie II wysokie  wyniki w nauce i zachowaniu uzyskali: 
Emilia Kordecka, Julia Kras, Wiktor Solak, Amelia Wilk, Kalina Zabiegała.
 
 
Pozostali uczniowie klasy II  również otrzymali nagrody za duże postępy w nauce.
 
 
W klasie III wyróżnieni zostali:
Laura Bal, Krystian Fiołek, Nadia Krzyściak, Emilia Mądra,
Wiktor Łaptas, Natalia Przybyło, Igor Strózik,
Karolina Tworzydło, Jakub Wyrzykowski.
 
 
Pozostali uczniowie klasy III również otrzymali nagrody za duże postępy w nauce.
 
 
W klasie IV świadectwa z wyróżnieniem i nagrody odebrali:
Arkadiusz Cebula, Bartłomiej Hanek, Brajan Jaroszek, Julia Młynarczyk,
Aleksandra Nowak, Alan Skrzyński
, Karolina Stachowicz, Irma Profus. 
 
 
W klasie V wyróżnieni zostali:
Małgorzata Drabik, Hubert Filipski, Aleksandra Król,
Wiktor Wilk - Filip Oleksy, Łukasz Opioła, Kamil Rogóż, Wiktor Wilk.
 
 
W klasie VI wyróżnienia odebrali:
Adrian  Berner, Natalia Bawół, Magdalena Czesak, 
Marlena Maj, Eryk Kozak, Weronika Augustynek.
 

W klasie VII wyróżnienia otrzymali:
Gabriela Cupał, Marcelina Kosała,  Karolina Oleksy, Klaudia Zając.
 

 
 W czasie apelu wręczono także wyróżnienia za sukces
w powiatowym konkursie historycznym
„Kazimierz Wielki i jego czasy”.
 
 
Nagrody odebrali:
Wiktor Martyka (kl. V), Karolina Oleksy (kl. VII) i Adrian Berner (kl. VI).

 
 
Jak co roku dyplomy i nagrody otrzymali także
wzorowi czytelnicy biblioteki szkolnej:
 
 Wiktor Łaptas, Krystian Fiolek, Alan Skrzyński,
Wiktor Jaroszek, Nikodem Maj, Karolina Sznicer.

 
 
Szkolna Kasa Oszczędności
przyznała nagrody i dyplomy za systematyczne oszczędzanie pieniędzy. 
 
Wśród wyróżnionych znaleźli się:
Oskar Krupa, Brajan Jaroszek, Patryk Filipski, Wiktor Łaptas,
Hubert Filipski, Maja Cupał, Wiktor Jaroszek, Nikodem Maj, Kinga Skóra,
Agnieszka Cupał, Julia Kras, Amelia Wilk, Malena Giza,
Marcelina Kosała, Wiktor Wilk, Marlena Maj.
 
Podczas apelu wręczono nagrody uczniom,
brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez KBS. 
 
W konkursie wzięli udział:
Wiktor Łaptas, Nikodem Maj, Julia Kras, Kinga Skóra, Amelia Wilk, Marlena Maj.

 
Dla najlepszych sportowców zostały przygotowane
medale i nagrody, które otrzymali:
Kl VI. - Natalia Bawół, Eryk Kozak
Kl V. - Małgorzata Drabik, Aleksandra Król, Aldona Piwowarczyk,
Filip Oleksy, Wiktor Martyka, Wiktor Wilk

 
Za aktywną pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego,
a zwlaszcza pracę w sklepiku nagrody ottrzymały:
 
Natalia Bawół i Magdalena Czesak z kl. VI
Dominika Struziki io Kinga Bal z kl. VII
 

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z wychowawcami
i wręczenie wszystkim uczniom świadectw z promocją do następnej klasy. 


I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment: WAKACJE !!!!

 
czytany 215
data publikacji: 2018-08-30


szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki