Rok szkolny 2009/2010

W NAUCE

 KLASA I
Rachwał Adrian 
Rębacz Weronika
Kozak Bartosz
Kuciel Julia
Wałcerz Bartłomiej
Latuszek Aleksandra
Lis Katarzyna
Worek Patrycja

KLASA II
Rachfał Patrycja
Rachfał Mikołaj
Solak Sandra

KLASA III
Krzeczowska Monika
Laska Wiktoria
Gałek Piotr

KLASA IV
Hanek Dominika-śr.5,27
Rzeźnik Karolina-śr.5,27
Zając Magdalena-śr.5,09
Kwaśniak Anna-śr.5,09
Raszewski Patryk-śr.5,0
Rębacz Adrian-śr.5,0
Jedziniak Sylwia-śr.4,91
Ignacyk Albert-śr.4,82
Kuciel Wiktoria-śr.4,82
Zając Karolina-śr.4,82

KLASA V
Jaszczowka Daria-śr.5,09
Wojtaś Nadia-śr.
5,09
Fiołek Justyna-śr.5,0
Pająk Justyna-śr.5,0
Kosała Wiktor-śr.
4,91

Czesak Beata-śr.4,82

KLASA VI
Wilk Monika-śr.5,82
Daniel Kinga-śr.5,36
Kozak Mariusz-śr.5,1
Rachfała Mateusz-śr.5,0
Wąs Weronika-śr.4,91
Solak Wioetta-śr.4,82


 

W SPORCIE

 

  
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- piłka halowa
II miejsce-dziewczęta


 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- szachy indywidualne
III miejce-Dominika Hanek

 


 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- mini piłka siatkowa

miejsce-chłopcy
II
 miejsce-dziewczęta


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- mini piłka siatkowa

IV miejsce-chłopcy

 


 

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- mini piłka nozna

III miejsce-chłopcy
III
 miejsce-dziewczęta


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- mini piłka koszykowa
 
III miejsce-dziewczęta


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- mini piłka ręczna

II miejsce-dziewczęta


 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Czwórbój LA

miejsce-chłopcy
III
 miejsce-dziewczęta



 

 


W KONKURSACH

Gminny Konkurs Recytarorski

I miejsce
Monika Wilk z klasy VI
II miejsce Wiktoria Laska z klasy III


Finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego
została
Monika Wilk z klasy VI


Finalistą Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego
został
Mariusz Kozak z klasy VI

 


 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

miejsce -
Kinga Daniel i Monika Wilk z klasy VI

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce Wiktoria Laska  i Monika Krzeczowska z klasy III
 

 
 
Gminny Konkurs Czytelniczy

II miejsce Wiktoria Laska  i Monika Krzeczowska z klasy III
 

 
 
Gminny Konkurs Profilaktyczny
 
II miejsce - Dominika Hanek
III miejsce -
Patrycja Rachfał
 

 
 Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg"
Indywidualna praca plastyczna "Zabytki sakralne w moim regionie"
 
I miejsce w województwie - Monika Wilk
 

 

 

 

SZKOŁA FILIALNA WE WRZĘPI

 

W NAUCE

 

KLASA I
Cierniak Justyna
Pudełek Krystian
Fiołek Damian

KLASA II
Mrózek Anna
Jopek Żaneta
Piwowarczyk Weronika

KLASA III
Solak Katarzyna
Borowiec Magdalena

 


W KONKURSACH

 

Gminny Konkurs Recytarorski

I miejsce
Żaneta Jopek z klasy II


 

 
Gminny Konkurs Czytelniczy

III miejsce Weronika Piwowarczyk z kl.II  i Magdalena Borowiec z kl. III
 

 

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki