Rok szkolny 2005/2006

Osiągnięcia i sukcesy uczniów
w roku szk. 2005/2006.

 

W nauce

[Rozmiar: 7924 bajtów] Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich

Klasa I

  • Jaszczowska Daria
  • Kosała Wiktor
  • Pająk Justyna
  • Wojtaś Nadia
  • Worek Gabriela


Klasa II

  • Wilk Monika
  • Daniel Kinga
  • Solak Wioletta
  • Rachfał Mateusz
  • Kozak Mariusz
  • Paprota Michał


Klasa III

  • Walas Paulina
  • Łaptas Justyna
  • Policht Barbara
  • Gałek Justyna
  • Hanek Sonia


Klasa IV

  • Wilk Natalia śr. 5,2
  • Drabik Izabela śr. 4,9
  • Fiołek Magdalena śr. 4,75
  • Nowak Grzegorz śr. 4,75
  • Zając Paulina śr. 4,75


Klasa V

  • Gałek Klaudia śr. 5,4
  • Świątek Marzena śr. 5,2
  • Młynarczyk Jadwiga śr.4,9
  • Samolej Justyna śr. 4,9
  • Wąs Sebastian śr. 4,9


Klasa VI

  • Kordecka Agnieszka-śr. 5,33
  • Rams Małgorzata śr, 5,0

Tytuł Super-Uczeń 2006 i statuetkę otrzymała Agnieszka Kordecka.

 

Uczniowie wyróżnieni w Szkole Filialnej we Wrzępi

Klasa I

  • Korcyl Daniel
  • Jopek Bartosz
  • Fiołek Justyna
  • Nowak Katarzyna


Klasa II

  • Hołota Karol


Klasa III

  • Rzeźnik Tomasz
  • Policht Gabriela
  • Oleksy Elżbieta

 

Sukcesy w konkursach

[Rozmiar: 4569 bajtów]

  • Gminny Konkurs z języka angielskiego-I miejsce Agnieszka Kordecka, Małgorzata Rams, Karolina Wilk
  • Gminny Konkurs Ortograficzny-Imiejsce Walas Paulina
  • Gminny konkurs Czytelniczy-II miejsce
  • Gminny Konkurs Plastyczny-III miejsce Łaptas Justyna
  • Gminny Konkurs Recytatorski-III miejsce Łaptas Justyna, wyróżnienie Gałek Klaudia
  • Gminny Konkurs Informatyczny-III miejsce, Mistrz Nawigacji-Wróbel Sebastian, Wicemistrz Sterowania-Domagała Kamil
  • Gminny Konkurs "Żyj zdrowo, żyj odpowiedzialnie"-wyróżnienie
  • Gminny Konkurs czytelniczy-I miejsce Gabriela Policht, Tomasz Rzeźnik)
  • Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych-I miejsce
  • Gminny Konkurs Plastyczny-wyróżnienie Gabriela Policht

Sukcesy w sporcie

[Rozmiar: 5033 bajtów]

  • Gminne Biegi Przełajowe-I miejsce Zając Klaudia, II miejsce Zając Natalia, II miejsce Solak Adrian, III miejsce Świątek Marzena,
  • Powiatowe Biegi Przełajowe-III miejsce Zając Klaudia
  • Gminne Zawody w halową piłkę nożną-III miejsce dziewczynki
  • Gminne Zawody w tenisie stołowym-II miejsce Domagała Kamil, II miejsce drużynowo
  • Gminne Zawody Szachowe-II miejsce Wąs Sebastian, II miejsce Świątek Marzena
  • Powiatowe Zawody Szachowe-VI miejsce Świątek Marzena, VIII miejsce Wąs Sebastian
  • Gminne Zawody w mini siatkówkę-II miejsce dziewczynki, II miejsce chłopcy
  • Gminne Zawody w unihokeja-III miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczynki
  • Gminne Zawody w minikoszykówce-II miejsce dziewczynki, IV miejsce chłopcy
  • Gminne Zawody w mini piłkę ręczną-II miejsce dziewczynki, II miejsce chłopcy
  • Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe-II miejsce dziewczynki, III miejsce chłopcy
  • Gminne Igrzyska w piłce ręcznej-I miejsce dziewczynki, III miejsce chłopcy

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki