Rok szkolny 2004/2005

Osiągnięcia i sukcesy uczniów
w roku szk. 2004/2005


W nauce


  Uczniowie wyróżnieni

 Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich


Klasa I

  • Wilk Monika
  • Daniel Kinga
  • Rachfał Mateusz
  • Solak Wioletta


Klasa II

  • Walas Paulina
  • Łaptas Justyna
  • Policht Barbara
  • Hanek Sonia
  • Gałek Justyna

Klasa III

  • Wilk Natalia
  • Drabik Izabela
  • Zając Paulina
  • Kapusta Agnieszka
  • Wąs Marek

Klasa IV

  • Gałek Klaudia-śr.5,1
  • Świątek Marzena-śr.5,1
  • Wąs Sebastian-śr.5,1
  • Młynarczyk Jadwiga-śr.4,9
  • Samolej Justyna-śr.4,8 

Klasa V

  • Kordecka Agnieszka-śr. 5,0
  • Wilk Karolina-śr. 5,0
  • Rams Małgorzata-śr.4,9
  • Krupa Kamil-śr. 4,8

Klasa VI

  • Ignacyk Zuzanna-śr.5,4
  • Maślany Anna-śr. 5,0
  • Hołota Bożena-śr. 4,9
  • Hołota Natalia-śr. 4,9
  • Klich Karolina-śr. 4,9
  • Krzysztofek Anna-śr. 4,9

Statuetkę “Super-uczeń 2005” otrzymała: Zuzanna Ignacyk

Filia we Wrzępi

Klasa I

  • Hołota Karol

Klasa II

  • Oleksy Elżbieta
  • Policht Gabriela
  • Rzeźnik Tomasz

Klasa III

  • Fiołek Magdalena
  • Klich Martyna
  • Nowak Grzegorz
  • Oleksy Patrycja

 
W sporcie

Sztafetowe biegi przełajowe:II miejsce - dziewczęta
Gminne zawody w halowej piłce nożnej-III miejsce chłopcy
Minipiłka ręczna:  III miejsce -chłopcy
Gminne zawody “Czwórbój Lekkoatletyczy”: III miejsce-chłopcy
Minipiłka nożna: IV miejsce-chłopcy


Laureaci konkursów

Gminny Przegląd Piosenki Turystycznej-I miejsce
Gminny Konkurs Rrecytatorski-III miejsce
Gminny konkurs “Mistrz Klawiatury 2005”-III miejsce 
Gminny Kabareton “Szkoła w krzywym zwierciadle”-II miejsce
Gminny Przegląd Zespołów Folklorystycznych-I miejsce
Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych- I miejsce
Konkurs Ekologiczny- I miejsce
Konkurs Regionalny- I miejsce
Konkurs Profilaktyczny- II miejsce
Konkurs Promocji Zdrowego Życia-wyróżnienie
Gminny Konkurs “Z lekturą na ty”-II miejsce
Olimpiada Przedszkolaków- II miejsce
 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki
Dog