Rok szkony 2003/2004

Osiągnięcia i sukcesy uczniów
w roku szk. 2003/2004

W nauce

  Uczniowie wyróżnieni

 Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich


Klasa I

  • Walas Paulina
  • Łaptas Justyna
  • Policht Barbara
  • Hanek Sonia


Klasa II

  • Wilk Natalia
  • Drabik Izabela
  • Zając Paulina
  • Kapusta Agnieszka
  • Wąs Marek


Klasa III

  • Gałek Klaudia
  • Świątek Marzena
  • Gawełczyk Karol
  • Wąs Sebastian


Klasa IV

  • Kordecka Agnieszka-śr. 5,2
  • Wilk Karolina-śr. 5,0
  • Krupa Kamil-śr. 4,8


Klasa V

  • Ignacyk Zuzanna-śr.5,1
  • Maślany Anna-śr. 5,1
  • Drabik Wojciech-śr. 5,0
  • Hołota Bożena-śr. 5,0
  • Hołota Natalia-śr. 5,0
  • Klich Karolina-śr. 5,0
  • Krzysztofek Anna-śr. 4,9


Klasa VI

  • Jaszczowska Joanna-śr. 5,7
  • Rzeźnik Aleksandra-śr.5,6
  • Świątek Agnieszka-śr. 5,2
  • Miziński Jakub-śr. 5,1
  • Śliwińska Natalia-śr. 4,8

Statuetkę “Super-uczeń 2004” otrzymały: Jaszczowska Joanna  i Rzeźnik Aleksandra

Filia we Wrzępi

Klasa I

Oleksy Elżbieta
Rzeżnik Tomasz
Policht Gabriela

Klasa II

Fiołek Magdalena
Klich Martyna
Oleksy Patrycja
Nowak Grzegorz
 

Klasa III

 Młynarczyk Jadwiga
Samolej Justyna
Jarosz Małgorzata


         W sporcie

    • Gminne zawody w minikoszykówce-IV miejsce dziewczęta
    • Gminne zawody w minisiatkówce-III miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy
    • Indywidualne biegi przełajowe:I miejsce-Klaudia Zając, III miejsce-Mateusz Rydzy
    • Gminne zawody w halowej piłce nożnej-III miejsce chłopcy
    • Gminne zawody w sztafetowych biegach przełajowych-II miejsce chłopcy, III miejsce dziewczęta
    • Gminne zawody “Czwórbój Lekkoatletyczny”-II miejsce chłopcy

    Laureaci konkursów

    • Konkurs Humanistyczny-laureatka etapu wojewódzkiego Joanna Jaszczowska
    • Gminny Przegląd Piosenki Turystycznej-I miejsce w grupie uczniów młodszych-uczniowie szkoły filialnej we Wrzępi, I miejsce w grupie uczniów starszych
    • Gminny Konkurs Rrecytatorski-I miejsce Anna Krzysztofek (kl IV-VI), I miejsce Martyna Klich (kl I-III)
    • Gminny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej-II miejsce: Agnieszka Świątek, Jakub Miziński
    • Gminny Konkurs Ortograficzny-I miejsce Klaudia Gałek, II miejsce Marzena Świątek
    • Gminny Konkurs “Wielkanoc w obrzędowości ludowej-zwyczaje i tradycje naszych przodków”-I miejsce
    • Gminny konkurs “Mistrz Klawiatury 2004”-I miejsce drużynowo w składzie: Jakub Miziński, Sebastian Młynarczyk, Michał Żurek
      Mistrz Pisania-Jakub Miziński
      Mistrz Sterowania-Michał Żurek
    • I Gminny Kabareton “Szkoła w krzywym zwierciadle”-I miejsce, zespół w składzie: Krzysztof Pajor, Justyna Guśtak, Agnieszka Wilk, Anna Krzysztofek.
    • Gminny Konkurs “Polska w Unii Europejskiej”-I miejsce, drużyna w składzie:Joanna Jaszczowska, Aleksandra Rzeźnik, Anna Krzysztofek.
    • III Gminna Mini Olimpiada Matematyczna-III miejsce Klaudia Gałek
    • Gminny Przegląd Zespołów Folklorystycznych-I miejsce
    • Gminny Konkurs “Z polszczyzną za pan brat”-II miejsce Zuzanna Ignacyk, II miejsce Joanna Jaszczowska
    • Gminny Konkurs “Z lekturą na ty”-I miejsce:Klaudia Gałek, Marzena Świątek

        

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki
Dog