Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia i sukcesy uczniów 
w roku szk. 2010/2011.
 

W NAUCE


 Szkoła Podstawowa w Strzelcach Wielkich

  

KLASA I
Hanek  Anna
Krzeczowska  Agnieszka
Kwaśniak Hubert
Młynarczyk Mariola

 

KLASA II 
Rębacz Weronika
Latuszek Aleksandra
Kuciel Julia
Kordecka Katarzyna
Rachwał Adrian
Kozak Bartosz
Wałcerz Bartłomiej
Caban Miachał

 

KLASA III
Rachfał Patrycja
Rachfał Mikołaj

 
KLASA IV
Laska Wiktoria- śr. 5,1
Solak Katarzyna- śr.5,1
Krzeczowska Monika – śr.5,1
Głąb Gabriela - śr. 5,0
Kozak Matthew - śr. 4,9
Gałek Piotr- śr.4,8
 

KLASA  V
Hanek Dominika - 5,4
Kwaśniak Anna- śr.5,3

Rzeźnik Karolina - śr.5,3
Kuciel Wiktoria- śr. 4,9
Rębacz Adrian - śr. 4,9
Jedziniak Sylwia - śr. 4,8
Raszewski Patryk - śr.4,8
Zając Karolina - śr.4,8

 
KLASA VI
Wojtaś Nadia –śr.5,3
Jaszczowska Daria - śr.5,0
Fiołek Justyna - śr. 5,1
Jaszczowska Daria - śr. 5,0
Kosała Wiktor - śr. 5,0
Jopek Bartosz - śr. 4,8
Pająk Justyna - śr. 4,8

 

 

 WE FREKWENCJI

 

KLASA IV

Laska Wiktoria


KLASA V

Kuciel Wiktoria

Rzeźnik Karolina

 

W KONKURSACH

 

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce – Daria Jaszczowska i Nadia Wojtaś


Finał konkursu „Bezpieczne dzieciństwo na wsi” 

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu „Bezpieczne dzieciństwo na wsi" organizowanego przez Małopolską Izbę Rolniczą.

W konkursie plastycznym na szczeblu gminnym Anna Mrózek ze Szkoły Filialnej we Wrzępi zdobyła II miejsce, zaś Patrycja Rachfał ze Strzelec Wielkich zajęła III pozycję


W konkursie wiedzy Bartosz Jopek z klasy VI zdobył II miejsce

 

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

II miejsce - Patrycja Rachfał, Mikołąj Rachfał


GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY "RACHMISTRZ"

III miejsce - Solak Katarzyna, Rzeźnik Karolina, Jopek Bartosz


GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

III miejsce - Laska Wiktoria

wyróżnienie w czytaniu prozy  - Rzeźnik Karolina

 

 

GMINNY KONKURS WCZESNEJ PROFILAKTYKI

II miejsce - Dominika Hanek

III miejsce - Patrycja Rachfał

 

GMINNY PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH

I miejsce - Szkoła filialna we Wrzępi

II miejsce - Strzelce Wielkie


 

 Szkoła Filialna we Wrzępi

 

W NAUCE


 KLASA I 
Cupał Zuzanna
Rzeźnik Monika

 
KLASA III
Mrózek Anna
Piwowarczyk Weronika
Jopek Zaneta
 
 

WE FREKWENCJI

 

KLASA II

Fiołek Damian

 

KLASA III
Oleksy Sebastian

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki