Skrzynka kontaktowa

Baza adresów email nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela

Email

Dorota Jaszczowska

dorota.jas@pspstrzelcewielkie.pl

Agata Polak

agata.polak@pspstrzelcewielkie.pl

Agnieszka Zabiegała

agnieszka.zabiegala@pspstrzelcewielkie.pl

Anatolij Rapicki

anatolij.rapicki@pspstrzelcewielkie.pl

Barbara Gibała Latocha

barbara.gibalalatocha@pspstrzelcewielkie.pl

Bożena Jankowska

bozena.jankowska@pspstrzelcewielkie.pl

Danuta Laska

danuta.laska@pspstrzelcewielkie.pl

Elżbieta Stec

elzbieta.stec@pspstrzelcewielkie.pl

Ewa Borowiec

ewa.borowiec@pspstrzelcewielkie.pl

Ewa Sokołowska-Piecuch

ewa.sokolowska-piecuch@pspstrzelcewielkie.pl

Janina Strózik

janina.strozik@pspstrzelcewielkie.pl

Józef Sadowski

jozef.sadowski@pspstrzelcewielkie.pl

Karolina Góra

karolina.gora@pspstrzelcewielkie.pl

Katarzyna Okulicka

katarzyna.okulicka@pspstrzelcewielkie.pl

Krystyna Kozioł

krystyna.koziol@pspstrzelcewielkie.pl

Krystyna Zydroń

krystyna.zydron@pspstrzelcewielkie.pl

Lucyna Łaptas

lucyna.laptas@pspstrzelcewielkie.pl

Magdalena Pudło

magdalena.pudlo@pspstrzelcewielkie.pl

Małgorzata Klich

malgorzata.klich@pspstrzelcewielkie.pl

Małgorzata Koczwara

malgorzata.koczwara@pspstrzelcewielkie.pl

Małgorzata Książek

malgorzata.ksiazek@pspstrzelcewielkie.pl

Maria Wojdak

maria.wojdak@pspstrzelcewielkie.pl

Michał Pastuch

michal.pastuch@pspstrzelcewielkie.pl

Stanisław Tabiś

stanislaw.tabis@pspstrzelcewielkie.pl

Wioletta Grudzień

wioletta.grudzien@pspstrzelcewielkie.pl



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki