Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 W  NAUCE 

KLASA I
Bal Kinga
Giza Marlena
Kosała  Marcelina
Kudła  Magdalena
Solak Arkadiusz
Struzik Dominika
Zabiegała Remigiusz
 
KLASA II
Hanek  Anna
Krzeczowska  Agnieszka
Kwaśniak Hubert
Opioła Izabela
 
KLASA III
Rachwał Adrian
Rębacz Weronika
Kuciel  Julia
Kozak Bartosz
Latuszek Aleksandra
Wałcerz  Bartłomiej
Kordecka Katarzyna
 
KLASA IV
Rachfał Patrycja-śr.5,36
Rachfał Mikołaj -śr.5,27
Piwowarczyk  Weronika-śr.5,18

KLASA V
Laska Wiktoria- śr. 5,27
Solak Katarzyna-śr. 5,27
Krzeczowska Monika -śr.5,09
 
KLASA  VI
Hanek Dominika- śr.5,45
Kwaśniak Anna- śr.5,36
Rzeźnik Karolina - śr.5,36
Zając  Magdalena-śr.5,18
Jedziniak Sylwia-5,09
Kuciel Wiktoria-5,09
Rębacz Adrian-4,82
 
________________________________________
 
WE FREKWENCJI
 
KLASA I
Kosała  Marcelina
Struzik Dominika
Worek Krystian
Zabiegała Remigiusz
 
KLASA II
Krzeczowska Agnieszka
 
KLASA III
Gonciarczyk Hubert
 
KLASA IV
Solak Sandra
 
KLASA V
Laska Wiktoria
Solak  Katarzyna
 
________________________________________
 
W SPORCIE
 
Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa  - halowa piłka nożna
III miejsce – chłopcy
IV - dziewczyny
 
Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa  - szachy indywidualne
II miejsce – Dominika Hanek
 
Indywidualne biegi przełajowe- zawody gminne
I miejsce – Albert Ignacyk
II miejsce - Gabriela Głąb
III miejsce – Adrian Rębacz

 
Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa  - koszykówka
II miejsce – chłopcy
 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce
I miejsce – chłopcy
I miejsce - dziewczynki
 
Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa  - unihokej
I miejsce – chłopcy
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej  - unihokej
II miejsce – chłopcy
 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej
II miejsce – chłopcy

III Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Nagrodę wójta Gminy Szczurowa
III miejsce – drużyna mieszana
 
Młodzieżowe Biegi Przełajowe pod patronatem Wójta Gminy Szczurowa 
II miejsce – Gabriela Głąb
II miejsce - Albert Ignacyk
 
________________________________________
 
 SZKOŁA FILIALNA WE WRZĘPI
 
W NAUCE
 
KLASA I
Boryś Julia
Cierniak King
 Cupał Gabriela 
Dziadura Paulina
Oleksy Karolina
Waśko Oliwia
Zając Klaudia
 
KLASA II
Rzeźnik Monika
Cupał Zuzanna
 
KLASA III
Pudełek Krystian
 

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki