Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 W  NAUCE 

KLASA I

Berner Adrian

Kozak Eryk

Bawół Natalia

Czesak Magdalena

Nicpoń Adrian

Vellotti Francesco

 

KLASA II

Bal Kinga

Boryś Julia

Cierniak Kinga

Cupał Gabriela

Giza Marlena

Kosała  Marcelina

Maj Paulina

Oleksy Karolina

Solak Arkadiusz

Struzik Dominika

Wałcerz Jakub

Zabiegała Remigiusz

Zając Klaudia

 

KLASA III

Hanek  Anna

Krzeczowska  Agnieszka

Kwaśniak Hubert

Opioła Izabela

Rzeźnik Monika

Cupał Zuzanna

 

KLASA IV

Rębacz Weronika-śr.5,27

Kuciel  Julia-śr.5,27

Rachwał Adrian-śr.4,82

Kozak Bartosz-śr.4,82

Latuszek Aleksandra-śr.4,82

 

KLASA V

Rachfał Patrycja-śr.5,27

Rachfał Mikołaj -śr.5,18

Piwowarczyk  Weronika-śr.5,18

 

KLASA VI

Laska Wiktoria-śr. 5,36

Solak Katarzyna-śr. 5,27

Krzeczowska Monika -śr.5,18

Gałek Piotr-śr.4,91

 

WE FREKWENCJI

KLASA II

Magdalena Kudła

KLASA IV

Aleksandra Latuszek

Patrycja Worek

Bartosz Kozak

KLASA VI

Gabriela Głąb

Monika Krzeczowska

Wiktoria Laska

 

 

W SPORCIE

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

Seweryn Cholewka – I miejsce 

Bartłomiej Wałcerz – II miejsce, powiat – IV miejsce

Julia Kuciel – II miejsce

Julia Golonka –II miejsce 

Damian Klich – I miejsce, powiat – VII miejsce

Gabriela Głąb – I miejsce 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce halowej

 I miejsce dziewczynki, IV miejsce chłopcy

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnych

Piotr Gałek – II miejsce, powiat – VIII miejsce

 

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej

II miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczynki

 

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce

II miejsce chłopcy, IV miejsce dziewczynki

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce

 III miejsce chłopcy, III miejsce dziewczynki

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja

II miejsce chłopcy, powiat – III miejsce

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych 

II miejsce chłopcy

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

 IV miejsce chłopcy i IV miejsce dziewczynki.

 

Udział w Małopolskim Rodzinnym Gwieździstym Zlocie Rowerowym ,, Rowerem po zdrowie’’

Udział w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich

Udział w projekcie ,,Już pływam’’

Udział w zawodach strażackich

Udział w rajdzie pieszym do Muszyny

Udział w Rodzinnym Pikniku Kolarskim połączonym z Lotną Premią- 4 Etapu Tour de Pologne.

 

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki