2013/2014

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014
 W NAUCE
Klasa I
Małgorzata Drabik, Hubert Filipski, Kamila Jarosz, Roksana Jarosz, Aleksandra Król, Wiktor Martyka, Filip Oleksy, Agnieszka Solak, Mateusz Waśniowski, Wiktor Wilk
 
Klasa II
Adrian Berner, Eryk Kozak, Natalia Bawół, Weronika Augustynek, Magdalena Czesak, Marlena Maj, Francesco Velotti
 
Klasa III
Julia Boryś, Kinga Cierniak, Gabriela Cupał, Marlena Giza, Marcelina Kosała,  Paulina Maj, Karolina Oleksy, Sylwia Rachwał, Arkadiusz Solak, Dominika Struzik,  Jakub Wałcerz, Remigiusz Zabiegała,  Klaudia Zając
 
Klasa IV
Anna Hanek - śr.5,0,  Agnieszka Krzeczowska - śr.5,0, Hubert Kwaśniak - śr.5,0, Monika Reźnik - śr.5,0,  Zuzanna Cupał- śr.4,91,  Izabela Opioła - śr.4,91
 
Klasa V
Julia Kuciel –śr.5,18, Weronika Rębacz –śr.5,18, Bartosz Kozak –śr.5,09, Aleksandra Latuszek  –śr.4,19
 
Klasa VI 
Patrycja Rachfał –śr.5,36, Mikołaj Rachfał –śr.5,36, Weronika Piwowarczyk–śr.5,36

 
   NAJPILNIEJSZY UCZEŃ W SZKOLE
 
Nagrodę otrzymał Hubert Gurgul z klasy IV.
 

 
WE FREKWENCJI
 
KLASA III
Jakub Wałcerz
 
KLASA IV
 Damian Piwowarczyk, Patrycja Strózik
 
KLASA V
Karolina Moskal, Bartłomiej Wałcerz 
 
KLASA VI
 Patrycja Rachfał 
 

 
 W SPORCIE
 
Uczniowie z klasy VI:
Julia Golonka, Żaneta Jopek, Jakub Kot, Izabela Krupa, Sebastian Oleksy, Mikołaj Rachfał, Patrycja Rachfał, Sandra Solak, Karolina Wieczorek
 

 
W CZYTELNICTWIE
 
Mateusz Waśniowski- klasa I, Wiktor Wilk - klasa I, Aleksandra Król- klasa I,  Weronika Augustynek-klasa II, Francesco Velotti- klasa II, Marlena Maj- klasa II, Marlena Giza - klasa III, Weronika Piwowarczyk - klasa VI
 

 
 
 W SAMORZĄDZIE
Dziewczyny z klasy V: Julia Kuciel, Katarzyna Kordecka, Aleksandra Latuszek, Weronika Rębacz
 

 
W SKO
 
I miejsce: Marcelina Kosała - klasa III
 
II miejsce: Karolina Oleksy - klasa III, Wiktor Wilk - klasa I
 
III miejsce: Hubert Filipski - klasa I
Marlena Giza - klasa III
Arkadiusz Solak - klasa III
Kinga Cierniak - klasa III
Zuzanna Cupał - klasa IV
 
Wyróżnienie:  Jakub Krzyściak - klasa III
Krystian Puedełek - klasa V
Justyna Cierniak - klasa V
 

 
W KONKURSACH
 
Gminny Konkurs Ortograficzny: 
II miejsce – drużyna  z klasy III w składzie: Julia Boryś, Remigiusz Zabiegała 
 
Gminny Konkurs Plastyczno-Profilaktyczny "Nie dla nałogów i cyberprzemocy"
I miejsce- Patrycja Rachfał z klasy VI , III miejsce -Karolina Oleksy z klasy III
 
Gminny Konkurs Matematyczny „Rachmistrz”
IV miejsce- drużyna w składzie:
Mikołaj Rachfał z klasy VI, Adrian Rachwał z klasy V, Zuzanna Cupał z klasy IV
 
Gminny Konkurs Języka Angielskiego
IV miejsce-drużyna z klasy VI w składzie: Jakub Kot, Mikołaj Rachfał
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny 
„Ciesz się życiem bez palenia, powiedz fajkom do widzenia” 
II miejsce- Agnieszka Krzeczowska z klasy IV
 
Gminny Konkurs Poezji w Publicznym Gimnazjum  w Zaborowie 
W kategorii  recytacja wiersza : II miejsce Sandra Solak
 W kategorii  wiersz autorski: III miejsce Patrycja Rachfał

Nagroda Publiczności 
w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Książka-przyjaciel prawdziwy”
dla drużyny z klasy II w składzie: Natalia Bawół, Adrian Berner, Eryk Kozak
 
 

 



szkoła z klasą
bezpieczny puchatek
europejski fundusz społeczny
program operacyjny kapitał ludzki
Dog