DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W czwartek 13 stycznia 2022r. o godz.11.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Strzelcach Wielkich odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. W obchodach udział wzięli: Wójt Gminy Szczurowa – Pan Zbigniew Moskal, Dyrektor Szkoły – Pani Dorota Jaszczowska, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele, Uczniowie oraz najważniejsi uczestnicy – Kochane  Babcie i Kochani Dziadkowie. Gospodarz uroczystości Ksiądz Proboszcz Stanisław Tabiś oraz Ksiądz Józef Sadowski odprawili w intencji dostojnych Seniorów uroczystą Mszę Świętą.

Po Eucharystii  Laureaci Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Grupa Flecistów zaprezentowali uczestnikom przepiękny koncert noworoczny pod bacznym okiem Pana Michała Pastucha. Nie mogło zabraknąć życzeń, słodkich ciasteczek przygotowanych przez Radę Rodziców i wielu niezapomnianych wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej pięknej uroczystości.