DZIEŃ MATKI

W tym dniu wszystkie Mamy obdarzone są szczególnymi dowodami miłości. Przedszkolak przynosi swoją laurkę, uczeń – własnoręcznie wykonany upominek, a dorośli ślą im najcieplejsze myśli, kwiaty, życzenia. My także dzisiaj swoim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia płynące z małych, ale gorących serc.

[Rozmiar: 117146 bajtów]

Takimi słowami rozpoczęło się uroczyste spotkanie wszystkich Mam ze swoimi pociechami.

[Rozmiar: 102713 bajtów]

Dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny.

[Rozmiar: 99360 bajtów]

[Rozmiar: 99679 bajtów]

Były wzruszające wiersze, piękne piosenki, inscenizacje oraz ciekawe pokazy taneczne.

[Rozmiar: 99922 bajtów]

[Rozmiar: 97151 bajtów]

Mamy nie szczędziły gromkich braw oraz serdecznych uśmiechów. Na zakończenie wszystkie dzieci gorąco wyściskały swoje Mamusie i wręczyły własnoręcznie wykonane kwiaty.

[Rozmiar: 112391 bajtów]

Uroczystość i program artystyczny klas starszych przygotowały panie Ewa Sokołowska-Piecuch i Zuzanna Oleksy.Występy klas młodszych panie Barbara Mizińska i Dorota Walas. Pokaz taneczny zorganizowała pani Małgorzata Książek. O oprawę muzyczną zadbał pan Michał Pastuch.