DZIEŃ MATKI I OJCA WE WRZĘPI

26 maja obchodzą swoje święto wszystkie Mamy, a 23 czerwca – to Dzień Taty. W Szkole Filialnej we Wrzępi oba te ważne święta połączyliśmy, zapraszając Rodziców na spotkanie 15 czerwca. Rodzice nie zawiedli swoich pociech i licznie przybyli do szkoły, aby obejrzeć ich występy.

Jako pierwsza wystąpiła zerówka i klasa pierwsza. Dzieci zaprezentowały inscenizację pt: „Spotkanie Bajek”. Po najmłodszych uczniach wystąpiła klasa druga i trzecia, przygotowując równie ciekawy program artystyczny „Sąd nad ważnością Dnia Matki i Dnia Ojca”. Jako ostatnia wystąpiła grupa teatralna prezentując inscenizację legendy pt: „Wiano św. Kingi”. Występy dzieci przygotowane zostały przez Panie Danutę Laska i Małgorzatę Kich.
Po odśpiewani „Sto lat” każde dziecko wręczyło swoim rodzicom różę i podarowało gorące całusy. Wszyscy uczniowie otrzymali na koniec jeszcze wielkie brawa od rodziców.
Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek dla zaproszonych Gości oraz dzieci.