Dzień Patrona Szkoły

W dniach 20-23.03.2023r. w naszej szkole odbyły się zajęcia związane z obchodami Dnia Patrona Szkoły. Uczeń klasy 8- Wiktor Łaptas wcielił się w rolę Tadeusza Kościuszki i udzielił wywiadu, w którym przybliżył informacje na temat życia naszego bohatera. W rolę dziennikarki wcieliła się Kalina Zabiegała- uczennica klasy 7.

Uczniowie klas I-III mieli również zaszczyt gościć naszego patrona w swojej klasie, gdzie mogli zadawać pytania jak również wysłuchać informacji na temat życia Kościuszki w trudnych czasach.

Uczniowie klas I-VI wykonali prace plastyczne przedstawiające postać naszego patrona, natomiast uczniowie klas VII i VIII wykonali prezentacje multimedialne wyszukując w Sieci informacji na temat Tadeusza Kościuszki.

Zapraszamy do odsłuchania wywiadu.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, mamy nadzieję, że zdobyte informacje wzbogacą wiedzę naszych uczniów.