DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 26 listopada  dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi  pluszakami.

Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały ciekawostek o niedźwiedziach, uczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia, tańczyły z misiami w rytm piosenki „ Co u Słodziaków?". Dzieci miały również możliwość układania puzzli, spróbowania przysmaku misiów, czyli miodu oraz malowania farbami i wyklejania kaszą misia.

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

/A. Zabiegała/