DZIEŃ SENIORA WE WRZĘPI

8 lutego 2013 roku naszą szkołę odwiedzili bardzo mili goście, Babcie, Dziadkowie i Seniorzy naszej miejscowości. Uroczystość rozpoczęła Msza święta celebrowana w kaplicy w Wrzępi, a następnie seniorzy i zaproszeni goście udali się do szkoły.

W roli konferansjerów wystąpili absolwenci: Karolina Klich i Krzysztof Pajor.

Po uroczystym powitaniu głos zabrał Wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski, który złożył Seniorom najserdeczniejsze życzenia, a organizatorom podziękował za wspaniale przygotowaną imprezę.

Dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem Małgorzaty Klich zaprezentowały świetnie przedstawioną sztukę teatralną pt. „Śpiąca królewna”. Po prezentacjach rozległo się gromkie „Sto lat” i nastąpiło wręczenie upominków wykonanych przez rodziców i byłe członkinie Koła Gospodyń.

Nadszedł w końcu czas na konkursy i zabawy taneczne. Wnuczkowie z wielką ochotą zaprosili swoich dziadków na parkiet, gdzie o dobrą zabawę zadbali konferansjerzy. Na Sali rozbrzmiewały głośno wykonane przez naszych Seniorów pieśni i piosenki.

Sponsorzy, czyli Rada Rodziców Szkoły Filialnej w Wrzępi oraz Gminne Centrum Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej zadbali o poczęstunek.

Organizatorzy mają nadzieję, że impreza umiliła Gościom czas, była świetną rozrywką i ucieczką od codziennych, czasem szarych i ponurych dni. Z okazji ich święta życzymy im tego, aby jak najdłużej żyli i dobrze się czuli.