DZIEŃ SENIORA WE WRZĘPI

14 stycznia 2010 roku w Szkole Filialnej we Wrzępi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora.
Jak co roku przybyło na nią bardzo dużo Babć i Dziadków, również tych, którzy nie mają wnuków w naszej szkole.

Program artystyczny został przygotowany bardzo starannie.

Rozpoczął go gościnny występ kapeli „Pastuszkowe Granie” ze Szczurowej prowadzonej przez Państwa Vitalinę i Michała Pastuch.

Potem przyszedł czas na życzenia płynące prosto z serc wnuków oraz gromkie „Sto lat”. Wszystkie Babcie i Dziadkowie zostali też obdarowani upominkami własnoręczne wykonanymi przez dzieci.

Następnie uczniowie z klasy II i III przedstawili staropolskie Jasełka.

Na zakończenie części artystycznej dzieci z klasy I i oddziału 0 wcieliły się w bohaterów bajki
pt.: „Śnieżka”.

Gromkie brawa Szanownej Widowni były najlepszym podziękowaniem za udane występy. Mimo padającego na zewnątrz, gęstego śniegu – tu u nas było ciepło, przyjemnie i wyjątkowo. Niejednej Babci i Dziadkowi łza zakręciła się w oku. Zaproszeni goście częstowali się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Ten dzień Babcie i Dziadkowie zachowają długo w pamięci.