KONCERT NOWOROCZNY W DOMU OPIEKI

Tradycyjnie w okresie świątecznym uczniowie naszej szkoły odwiedzają pensjonariuszy Domu Opieki w Strzelcach Wielkich. W tym roku taka wizyta miała miejsce 16 stycznia 2014r.

W czasie odwiedzin dzieci zaprezentowały koncert kolęd i pastorałek, który wywołał u obserwatorów wielkie wzruszenie i radość. Po przedstawieniu uczniowie złożyli mieszkańcom i pracownikom życzenia noworoczne. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał w słodki upominek.
Wizyta była dla uczniów prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka. Mali wykonawcy wraz z opiekunami zostali zaproszeni do kolejnych odwiedzin.
W organizację wizyty zaangażowali się pani dyrektor Dorota Jszczowska, pani Danuta Laska i pana Michała Pastucha, który poprowadził cały koncert.