Mikołajki to jedno z ulubionych świąt wszystkich dzieci.

Długie, pełne napięcia oczekiwanie… Charakterystyczny odgłos dzwonków… Pojawia się ON – ŚWIĘTY MIKOŁAJ
w towarzystwie Aniołka i Diabełka.

Taka właśnie atmosfera gościła w czwartek 4 grudnia 2014r. w naszej szkole.

Uczniowie klasy I i II w ramach realizacji Projektu „W krainie Świętego Mikołaja” przygotowali dla Mikołaja wierszyki, piosenki oraz humorystyczną scenę „Zaginiony worek Mikołaja”.

Na swój występ zaprosili Panią Dyrektor Dorotę Jaszczowską oraz Rodziców. Wszyscy zebrani podziwiali wspaniałą grę aktorską małych artystów oraz piękne stroje.

Okazało się, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni, dlatego każdy z uczniów, został obdarowany drobnym upominkiem.

Mikołaj nie zapomniał także o Rodzicach i Nauczycielach i każdemu wręczył okazałą „dyscyplinkę”.

Również Rodzice przygotowali dla swoich pociech niespodziankę, którą był słodki poczęstunek.

Następnie Święty Mikołaj odwiedził pozostałych uczniów. Wchodził do każdej klasy i w zamian za wierszyk, piosenkę bądź obietnicę poprawy zachowania rozdawał podarki.
Św Mikołaj w klasie III.
Św. Mikołaj w klasie IV.
Św. Mikołaj w klasie V.
Ś. Mikołaj w klasie VI.
W ciągu całego dnia było dużo radości i uśmiechów. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie imprezy mikołajkowej.