OBCHODY DNIA PLUSZOWEGO MISIA

27 listopada 2017r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach  zrobiło się kolorowo i „misiowo". Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach.

Głównym punktem obchodów „misiowego święta” było spotkanie uczniów klas młodszych, podczas którego dzieci miały okazję poznać historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki…

W czasie spotkania uczniowie śpiewali „misiowe” piosenki, słuchali opowieści z bogatej kolekcji książek dostępnej w szkolnej bibliotece,  , opowiadali o swoich ulubieńcach, obejrzeli także bajkę o Kubusiu Puchatku. Na zakończenie spotkania z zaangażowaniem wykonali ciekawe prace plastyczne „Pluszowe misie”.
Spotkanie przebiegło w radosnej, przyjaznej, ciepłej atmosferze i było naprawdę „misiowo” udane. Uśmiech
i zadowolenie na twarzach dzieci – to najlepsze podsumowanie zorganizowanej imprezy.