PIKNIK RODZINNY

W dniu 12 czerwca odbyło się w naszej szkole Święto Rodziny – uroczystość, która miała na celu wspólne świętowanie Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.

Impreza rozpoczęła się w Domu Ludowym, gdzie uczniowie wszystkich klas przygotowali dla swoich Rodziców bogaty program artystyczny.

Klasa II pięknie odegrała inscenizację baśni pt. „Calineczka”.

Uczniowie klasy III przygotowali humorystyczną scenkę połączoną z życzeniami dla Rodziców oraz inscenizację pt. „Kozi domek”.

Pierwszaki z wdziękiem zatańczyły wesołą polkę warszawską.

Uczniowie klas starszych wykazali się talentem wokalnym i recytatorskim.

Aby uhonorować swoich najbliższych, dzieci przygotowały Certyfikaty Super Mamy i Super Taty, które wręczyły kochanym Rodzicom wraz z różami, po odśpiewaniu gromkiego „Sto lat…”

Po części artystycznej uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie spędzili czas uczestnicząc w różnego rodzaju zabawach podczas pikniku.

Wiele emocji wywołały mecze w piłkę nożną –ojcowie kontra synowie oraz przeciąganie liny – córki kontra matki, synowie kontra ojcowie oraz uczniowie kontra nauczyciele.

Podczas pikniku był także czas na tańce, wspólne zabawy, różnego rodzaju wyścigi. Dużą atrakcją dla najmłodszych była dmuchana zjeżdżalnia i basen z piłeczkami.

Imprezie towarzyszył konkurs śpiewania, podczas którego wykonawcy wykazali się talentem wokalnym. Jednogłośnie przyznano uczestnikom pierwsze miejsce, ze szczególnym wyróżnieniem Karoliny Stachowicz z klasy II, Izabeli Opioła z klasy VI oraz Sylwii Rachwał i Klaudii Zając z klasy V.

O poczęstunek dla uczestników pikniku zadbali Rodzice.
Niewątpliwie takie imprezy są wzruszające i pełne uroku. Sprzyjają także tworzeniu więzi w naszym małym środowisku.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie pikniku.