POŻEGNANIE STARSZAKÓW WE WRZĘPI

PRZEDSZKOLAKI. Na wakacje w hawajskich rytmach.

W dniu 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku w naszym oddziale przedszkolnym we Wrzępi połączone z pożegnaniem dzieci odchodzących do szkoły.
Od września naukę w klasie pierwszej rozpoczną: P. Bawół, M. Cupał, N. Maj, B. Nicpoń, M. Wójcik.
Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice.
Przed oficjalną częścią zakończenia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. W podróży po krainach umiejętności przedszkolaki prezentowały zdobytą wiedzę i umiejętności.
W ostatniej krainie dzieci recytowały piękne wierszyki, śpiewały i tańczyły w hawajskich rytmach.
Po części artystycznej wychowawca grupy przedszkolnej – pani Małgorzata Klich wręczyła książeczki, pamiątkowe dyplomy, a na koniec podziękowała wszystkim za owocny rok i współpracę. Szczególne podziękowania otrzymali rodzice przedszkolaków, którzy rozpoczną naukę w klasie pierwszej.
Szkoda, że czas tak szybko upływa. Wspólnie z rodzicami przeżyliśmy wiele pięknych chwil motywujących do nauczycieli do działania. Na pewno na długo pozostaniecie w naszej pamięci.
Dziękuję Wam Wszystkim i Każdemu z osobna, życzę udanych i bezpiecznych wakacji.
/M. Klich/