PROJEKT B.NET: SZKOŁA BEZPIECZNA W SIECI

Projekt B.NET: Szkoła bezpieczna w sieci

W tym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w projekcie B.NET realizowanym przez Fundację Digital University wspólnie z partnerem, firmą T-Mobile Polska.

Projekt rozpoczął się w październiku szkoleniami online dla nauczycieli, na których omawiane były kluczowe aspekty świadomego korzystania    z Internetu. Następnie w każdej klasie I-VIII zostały przeprowadzone lekcje dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

Dodatkowo w ramach projektu chętni uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym promującym bezpieczeństwo w sieci.   A oto 10 prac zgłoszonych na konkurs:

Szymon Kras kl. I

Amelia Swornowska kl. II

Joanna Pawlik kl. II

Maria Przybyło kl. III

Natan Skrzyński kl. III

Kacper Gądek kl. IV

Sebastian Pawlik kl. IV

Julia Kras kl. V

Natalia Przybyło kl. VI

Irma Profus kl. VIII

Wszyscy uczniowie otrzymali najwyższe miejsce i pamiątkowe dyplomy.

15 marca 2021 r odbył się ogólnopolski Turniej B.NET. Uczniowie naszej szkoły wypełniając quiz online na żywo, mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci.