ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Inaugurację roku szkolnego 2009/2010 rozpoczęła Msza św. odprawiona w kościele parafialnym. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice i nauczyciele.

O godz. 9.00 w szkole odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Zgromadzonych powitała dyrektor szkoły – pani Dorota Jaszczowska.

W słowach skierowanych do dzieci i rodziców życzyła, aby kontakt ze szkołą był przyjemny i przynosił dużo satysfakcji.

Następnie wszyscy obejrzeli część artystyczną. Uroczystść poprowadzili uczniowie należący do Klubu Młodych Wędrowców.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską „ Lećmy i nigdy odtąd nie zniżajmy lotu” Młodzi Wędrowcy poszerzali wiedzę o swej gminie. Zbierali na ten temat informacje i różne ciekawostki, a także tworzyli dokumentację fotograficzną.

Owocem tego jest wydany folder promujący walory turystyczne naszej gminy. Dodatkowo członkowie Młodych Wędrowców zaprosili wszystkich zebranych na szlak wiodący po zabytkach gminy Szczurowa w postaci krótkiej prezentacji multimedialnej.

Podsumowaniem uroczystości było rozdanie folderów nauczycielom i uczniom szkoły.

Rok szkolny 2009/2010 uważamy za otwarty.