SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z POLICJANTAMI

W czerwcowy poranek dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w interesującym spotkaniu z policjantami. Funkcjonariusze w ciekawy sposób przekazali przedszkolakom ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa. Przypomnieli zasady przechodzenia przez jezdnię, zapoznali z pracą policjanta.

Panowie przekazali wakacyjne rady dotyczące zasad i miejsc bezpiecznej zabawy, postępowania w czasie spotkania z nieznajomymi, czy też przypadkowo spotkanymi zwierzętami. Spotkanie uatrakcyjnił im zaprezentowany film.

Duże zainteresowanie wzbudził wóz policyjny. By maluchy były lepiej widoczne na drodze goście podarowali im taśmy odblaskowe. Przedszkolaki miło spędziły czas ucząc się i bawiąc.

Serdecznie dziękujemy naszym policjantom za nietypową lekcję bezpieczeństwa i prezenty.

/M. Klich/