STWORKI Z WARZYW I OWOCÓW

Konkursy na cudaczki wykonane z warzyw i owoców cieszą się wśród dzieci dużym powodzeniem. Co roku bierze w nich udział wielu uczniów. Konkursy organizowane są w ramach promocji zdrowego odżywiania. Również w tym roku szkolnym z okazji Dnia Witaminki Pani Bożena Jankowska ogłosiła konkurs pod hasłem: „Stworek z owoców i warzyw ”.

I miejsce przypadło dla:

Karoliny Stachowicz, Witora Wilka, Alana Skrzyńskiego, Brajana Jaroszka, Mateusza Waśniowskiego, Emilii Golonka, Karola Oleksy, Francesco Velotti, Arkadiusza Solaka.

II miejsce przypadło dla:

Kewina Kulińskiego, Weroniki Rębacz, Filipa Oleksy, Jakuba Wójcika, Bartłomieja Hanek, Izabeli Opioła, Marleny Maj, Mateusza Solaka, Łukasza Opioły, Kamila Rogóża, Małgorzaty Drabik, Aleksandry Nowak.

III miejsce przypadło dla:
Moniki Rzeźnik, Wiktora Rzeźnika, Adriana Bernera, Magdaleny Czesak, Julii Oleksy, Arkadiusza Cebuli, Kamili Jarosz, Katarzyny Wilk, Julii Młynarczyk, Kacpra Czaja, Irmy Profus, Pauliny Rzeźnik, Natalii Bawół.
Wszyscy uczesnicy konkursu otrzymali magrody oraz dyplomy.