Szkolny Festiwal Wiosennych Kapeluszy

24/03/2023

21 marca na szkolnych korytarzach i w klasach pojawili się uczniowie w pięknych i niepowtarzalnych  nakryciach głowy. Pierwszego Dnia Wiosny został zorganizowany Szkolny Festiwal Wiosennych Kapeluszy.  Zadaniem chętnych uczniów było przygotowanie i zaprezentowanie kapelusza z wykorzystaniem motywów wiosennych. W konkursie wzięli uczniowie ze wszystkich klas, którzy stworzyli przepiękne,  kolorowe, wiosenne nakrycia głowy oddające charakter tej pory roku. Barwne kapelusze były bogate w soczystą zieleń, kolorowe kwiaty, ptaki i owady. W tych fantastycznych nakryciach głowy uczniowie powitali wiosnę oraz odebrali dyplomy i słodkie upominki.

Dziękujemy za liczny udział w festiwalu oraz gratulujemy wspaniałych pomysłów ich projektantom.

Miłym akcentem Pierwszego Dnia Wiosny były także pyszne kiełbaski przygotowane przez rodziców i panie z obsługi. Dziękujemy!