Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 21 lutego 2020 r. odbył się  Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas 4-8.

W konkursie usłyszeliśmy siedem utworów w wykonaniu uczniów    z poszczególnych klas. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wachlarz wybranych   przez siebie utworów w języku angielskim.

Pierwsze miejsce zajęła:  Karolina Stachowicz – uczennica klasy 6   w piosence:„This is me"

Na drugim miejscu  uplasował się  Krystian Fiołek z  klasy 5              z piosenką „Can’t  stop the feeling"

Trzecie miejsce przypadło  Irmie Profus  uczennicy klasy 6              z piosenką „Imagine"

Pozostali  uczniowie , którzy wzięli  udział w konkursie to:Julia Kras, Kinga Skóra, Igor Strózik,Jakub Wyrzykowski .

Koncert został uświetniony wykonaniem instrumentalnych utworów angielskich w wykonaniu: Małgorzaty Drabik ( klarnet)        i Emilii Korneckiej ( skrzypce )

Gratulujemy  wszystkim uczestniczkom i  dziękujemy za wspaniałą zabawę.

/E. Sokołowska-Piecuch/