UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Tradycyjnie uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego rozpoczęła się od udziału w Mszy św. odprawionej w kościele parafialnym przez ks. Stanisława Tabisia.

Następnie wszyscy udali się do szkoły na uroczysty apel. Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego i części artystycznej.
Uczniowie pod kierunkiem pani Danuty Laska przygotowali ciekawy program artystyczny, w którym wspomnieli rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, żegnali wakacje oraz wprowadzili wszystkich w nastrój szkolnych obowiązków.
Uczniów, nauczycieli oraz rodziców przywitała także Dyrektor szkoły pani Dorota Jaszczowska.
Pani Dyrektor szczególnie serdecznie powitała uczniów klasy pierwszej.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się z wychowawcami.
Zarówno nauczycieli jak i dzieci czeka teraz 10 miesięcy wytężonej pracy.

Uczniom życzymy wielu sukcesów i łatwości przyswajania nowej wiedzy, a nauczycielom cierpliwości i wytrwałości w nauczaniu i wychowywaniu swoich podopiecznych.