UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/16

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

W tym dniu w naszej szkole rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęło się uroczystą Mszą św. odprawioną w kościele parafialnym przez ks. Stanisława Tabisia. Następnie uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w Domu Ludowym.
Apel zapoczątkowało wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie hymnu. Uczniowie wierszem i piosenką powitali nowy rok szkolny.
Nie zapomnieli także o tym, że 1 września to również tragiczna data w historii naszego kraju, dlatego w części artystycznej przypomnieli o 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Następnie Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.
Szczególne słowa powitania skierowała do pierwszaków i uczniów, którzy w tym roku dołączyli do szkolnej społeczności
Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami.
Część artystyczną przygotowała pani Ewa Sokołowska-Piecuch.