UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022  rozpoczęła się Mszą św. Następnie w budynku Domu Ludowego odbyło się przekazanie przez klasę VIII sztandaru szkoły uczniom klasy VII.

Tę część spotkania poprowadziła Pani dyrektor Dorota Jaszczowska, która podsumowała kończący się rok szkolny 2021/2022 i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody uczniom z najlepszymi wynikami w nauce. Nie zabrakło także medali za osiągnięcia sportowe.

Dyrektor szkoły pogratulowała wszystkim uczniom klas I-III postępów w nauce i wręczyła im nagrody książkowe.

klasie IV świadectwa z wyróżnieniem i narody odebrali:

Natan Skrzyński, Oliwia Zając, Marcelina Zając, Piotr Kępa, Filip Kłyś, Kamil Czesak, Tomasz Boryś, Maria Przybyło

Wśród narodzonych uczniów w klasie V znaleźli się:

Wiktor Jaroszek, Krystian Jaroszek, Wiktoria Młynarczyk, Kamila Samolej, Julia Wróbel, Nikodem Maj, Sebastian Pawlik, Kacper Gądek, Wiktoria Jakubowska, Eliza Swornowska

Wyróżnione uczennice z klasy VI to: Amelia Wilk, Kalina Zabiegała, Julia Kras, Emilia Kordecka

Na liście nagrodzonych w klasie VII znalazł się Wiktor Łaptas.

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem odebrali:

Arkadiusz Cebula, Brajan Jaroszek, Alan Skrzyński, Karolina Stachowicz, Julia Młynarczyk

Rodzice wszystkich wyróżnionych uczniów klasy VIII otrzymali listy gratulacyjne.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły absolwentowi, który uzyskał wysokie wyniki w nauce została wręczona statuetka  „Super Absolwent”.

W roku szkolnym 2021/2022 statuetka

„Super Absolwent 2022”

trafiła do
Karoliny Stachowicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Stypendium Wójta Gminy Szczurowa za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2021/2022 otrzymują:

Alan Skrzyński, Karolina Stachowicz, Julia Kras, Kalina Zabiegała.

Przyznano także nagrody za wzorową frekwencję.

Odebrali je: Arkadiusz Cebula, Piotr Piwowarczyk, Amelia Wilk.

Radzie Rodziców oraz Rodzicom uczniów klasy VIII, którzy pracowali społecznie na rzecz naszej szkoły również zostały wręczone podziękowania. Otrzymały je Panie: Halina Młynarczyk, Sabina Krupa, Elżbieta Sierakowska- Hanek, Bogusława Solak, Anna Cebula.

Statuetkę "Tadeuszka" w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie

w pracę na rzecz szkoły
odebrała
Pani Małgorzata Stachowicz.

Serdecznie gratulujemy.

Podczas apelu uczniowie klasy VIII otrzymali także nagrody i medale za sukcesy sportowe.

Odebrali je: Arkadiusz Cebula, Mateusz Solak, Kacper Czaja, Alan Skrzyński, Oskar Krupa.

Szkolna Kasa Oszczędności ufundowała nagrodę za systematyczne oszczędzanie. W tym roku otrzymał ją Brajan Jaroszek.

Po rozdaniu nagród uczniowie klas I-VI udali się do klas na krótkie spotkania z wychowawcami, natomiast absolwenci pożegnali młodszych kolegów, nauczycieli i pracowników obsługi. Podziękowali wszystkim za wspólnie spędzone lata słowami wierszy, piosenek i humorystycznymi akcentami.Zaprezentowali scenkę, która przeniosła ich niczym wehikuł czasu przez meandry nauki w strzeleckiej podstawówce.

W tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć podziękowań skierowanych do Nauczycieli, Rodziców, Pracowników szkoły. Następnie uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów i koleżanki. Wyrecytowali krótkie wierszyki i wręczyli absolwentom pamiątkowe upominki. Nie zabrakło też życzeń.

Na zakończenie rodzice uczniów klasy ósmej przygotowali poczęstunek. Spotkanie wzbogaciła prezentacja multimedialna pokazująca najważniejsze wydarzenia z kariery szkolnej absolwentów.

W roku szkolnym 2021/2022 naszą szkołę pożegnali:

(alfabetycznie) Arkadiusz Cebula, Kacper Czaja, Bartłomiej Hanek, Brajan Jaroszek, Oskar Krupa, Julia Młynarczyk, Aleksandra Nowak, Sebastian Nowak, Irma Profus, Paulina Rzeźnik, Alan Skrzyński, Mateusz Solak, Karolina Stachowicz, Katarzyna Wilk, Jakub Wójcik.

Wychowawcą klasy była Pani Elżbieta Stec.