WALENTYNKI WE WRZĘPI

14 lutego, w związku z obchodzonym Dniem Zakochanych, odbyły się w grupie przedszkolnej zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Na początku dnia wszystkie dziewczynki wraz z Panią zostały obdarowane lizakami oraz Walentynkami.  Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, technicznych i badawczych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka.

Dzieci sadziły kwiatki, uczestniczyły w doświadczeniach,  robiły lampiony, które następnie zabrały do domu, aby podarować je rodzicom za ich miłość, troskę i uwagę, jaką codziennie obdarzają swoje pociechy. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka. Dzień Walentynowy w grupie z pewnością można zaliczyć do udanego, był to dzień miłych wrażeń.

/A. Zabiegała/