WYCIECZKA DO KRYNICY

18 maja uczniowie klas młodszych ze Strzelec Wielkich i Wrzępi wzięli udział w wycieczce do Krynicy.

Pogoda była bardzo ładna. Wszystkim uczniom dopisywał świetny humor. Podczas podróży autokarem podziwiali malownicze krajobrazy. W Krynicy czekało na uczestników wycieczki wiele atrakcji: pobyt w pijalni wód, wyjazd kolejką linową na Górę Parkową, następnie zejście z góry. Kolejnym punktem wycieczki był wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. W drodze powrotnej dzieci zatrzymały się w Starym Sączu, aby zobaczyć ołtarz papieski. Na uczestników wycieczki czekała tam jeszcze jedna niespodzianka- ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wracali do domu z uśmiechem na twarzy.
Wycieczkę zorganizowały Pani Danuta Laska i Pani Barbara Mizińska.