ZABAWA KARNAWAŁOWA

Karnawał to czas zabaw, tańców i śpiewów . Dlatego dnia 26 lutego również w naszej szkole została zorganizowana zabawa karnawałowa dla wszystkich dzieci ze Strzelec Wielkich, Rajska i Wrzępi.
Tradycyjnie spotkanie rozpoczął spektakl teatralny w wykonaniu członków kółka teatralnego prowadzonego przez Panią Dorotę Walas. Tym razem młodzi aktorzy przedstawili „Małą Syrenkę”. Widzowie podziwiali nie tylko wspaniałą grę aktorów, ale także stroje i piękną scenografię, także w wykonaniu Pani Doroty Walas. Następnie uczniowie klas II pod kierunkiem Pani Ewy Sokołowskiej-Piecuch przedstawili inscenizacją w języku angielskim pt. „Brązowy niedźwiadek”. O tym, że spektakle bardzo się podobały świadczyły gromkie brawa publiczności.
Nie obyło się także bez poczęstunku przygotowanego przez rodziców, po którym muzyka porwała wszystkich do tańca – nie tylko dzieci, ale również ich rodziców i nauczycieli.
Serdecznie dziękujmy Rodzicom za zorganizowanie wspaniałej zabawy.