ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW WE WRZĘPI

W kwietniu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców przedszkolaków. Udział w zajęciach brali rodzice, który dysponowali czasem wolnym i pragnęli zobaczyć swoje dziecko w czasie wspólnej zabawy oraz zajęć organizowanych przez nauczycielkę M. Klich. Zaproszeni goście mieli możliwość obserwacji swoich pociech, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz posiadanych wiadomości i umiejętności. Przedszkolacy z niecierpliwością oczekiwali wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej przed swoim rodzicem lub inną bliska osobą.

Tym razem na zajęciach dzieci obejrzały sztukę teatralną, gdzie główne role grała Rodzina Łyżeczek. Celem tych zajęć było zapoznanie z właściwym zachowaniem się przy stole oraz utrwalenie umiejętności liczenia. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu. Bardzo dziękujemy Gościom za uczestnictwo w tych zajęciach.