ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Piątek 28 czerwca był dniem, na który od dawna wyczekiwali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2012/2013. Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak wymarzone wakacje!! W ostatnim dniu spędzonym w szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego wraz z pożegnaniem uczniów klasy VI. Dzień ten tradycyjnie rozpoczął się od uroczystej Mszy Świętej w naszym kościele, natomiast po niej spotkaliśmy się w Domu Ludowym.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Ważnym elementem uroczystości było przekazanie przez uczniów klas szóstych sztandaru młodszym kolegom.

Następnie klasa VI zaprezentowała swój pożegnalny program artystyczny. W wesołych piosenkach przygotowanych przez dziewczyny i wzbogacanych tańcem chłopców, absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i kolegom.

W tak ważnym momencie nie mogło zabraknąć podziękowań i kwiatów dla rodziców.

Kiedy główni aktorzy skończyli swój występ, oddali głos klasie V, która w imieniu wszystkich uczniów pożegnała starszych kolegów i wręczyła im pamiątkowe maskotki.

Następnie Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny i wręczyła statuetkę Super Absolwent 2013, którą w tym roku otrzymała Wiktoria Laska.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, frekwencji, medali za osiągnięcie sportowe oraz nagród za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Jak co roku została także wręczona statuetka dla rodzica, który w bieżącym roku szkolnym wyróżnił się w pracy społecznej na rzecz szkoły. W tym roku „Tadeuszka” otrzymała Pani Małgorzata Kosała.
Pozostałym rodzicom aktywnie działającym na rzecz szkoły zostały wręczone podziękowania.
Na zakończenie odbyło się spotkanie z wychowawcami i odebranie świadectw świadectw będących „przepustką” do wymarzonych wakacji!!!