KONKURS NA POJAZD Z WARZYW I OWOCÓW

W październiku został ogłoszony konkurs na najciekawszy pojazd z warzyw i owoców.
Do konkursu zgłoszono 25 pomysłowych i ciekawych prac. Komisja konkursowa przyznała:
I miejsce dla Alana Skrzyńskiego, Brajana Jaroszka, Karoliny Stachowicz z klasy II oraz Kacpra Kota i Karoliny Tworzydło z klasy I
II miejsce dla Nadii Krzyściak, Natalii Przybyło, Wiktora Łaptasa, Karola Cierniaka z klasy I, Filipa Oleksego z klasy III oraz Pauliny Rzeźnik, Katarzyny Wilk, Bartłomieja Hanka i Aleksandry Nowak z klasy II.
Laureaci I i II miejsca otrzymali dyplomy, zaś nagrody zostały przygotowane dla wszystkich uczestników konkursu.
Prace uczniów zostały także wystawione na VII Pikniku Rodzinnym w Borku organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni.