Międzynarodowy Dzień Kropki w przedszkolu

16 września 2019r. dzieci z przedszkola świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli dzień talentów, kreatywności i odwagi. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kropki. W tym dniu zostało zorganizowane wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Na początku dzieci zgromadziły się wokół historii Vashti bohaterki filmu pt. „The dot” (Kropka).  Historia, która opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie.

Następnie dzieci bawiły się przy muzyce w „Znikające kropki”,  łapanie kropkowego światełka, wykonywały kropkową pracę plastyczną. Nie obyło się bez szukania talentów dzieci oraz prezentowania min, które przeganiają smutek.

To był wspaniały i niezapomniany dzień!

/ A.Zabiegała/