PODSUMOWANIE UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM “BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – OD 30 LAT Z KRUS WYPADKOM ZAPOBIEGAMY”

Dnia 18 czerwca 2021r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie udziału uczniów w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, którego Organizatorem jest KRUS. W etapie powiatowym konkursu udział wzięło 103 uczniów z 55 szkół podstawowych z terenu powiatu Brzesko.  Aż 12 uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych na etapie powiatowym.

W I grupie wiekowej (klasy 0-III) znaleźli się:

Patrycja Młynarczyk kl. II

Gabriela Domagała kl. II

Piotr Kępa kl. III

Emilia Igielska kl. III

Amelia Swornowska kl. II

Kacper Kłyś kl. I

Dominik Kępa oddział przedszkolny

Natomiast w  II grupie wiekowej (klasy IV-VIII):

Wiktoria Młynarczyk kl. IV

Wiktoria Jakubowska kl. IV

Kamil Igielski kl. VI

Irma Profus kl. VII

Amelia Wilk kl. V

Największy sukces w etapie ogólnopolskim należał do ucznia trzeciej klasy naszej szkoły: FILIPA KŁYŚ, którego praca spośród 43 234 prac okazała się najlepsza w Polsce.

Nagroda dla Laureata została ufundowana przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, natomiast pozostali uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Szczurowa Pana Zbigniewa Moskala.

Wszystkim naszym artystom-plastykom gratulujemy i cieszymy się z ich osiągnięć.

Podczas wizyty w naszej szkole Wójt Gminy Szczurowa Pan Zbigniew Moskal nie przeszedł obojętnie obok boiska szkolnego, na którym odbywały się zajęcia wych. fizycznego kl.VI. Sam przyłączył się do gry w mini piłkę nożną, gdzie swoją postawą mobilizował uczniów do gry.  Uczniowie byli szczęśliwi, że mogli zagrać z Panem Wójtem.