ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO WE WRZĘPI

26 czerwca Małgorzata Klich uroczyście zakończyła rok przedszkolny 2014/2015.

Pożegnaniu towarzyszyły występy dzieci przed zgromadzoną publicznością – rodzicami.

Uroczystość rozpoczęła się w rytmie poloneza i krakowiaka. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie i o nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów. Każdy wiersz i każda piosenka była nagradzana lawiną braw.

Nie zabrakło słów podziękowania dla wszystkich wspaniałych rodziców, którzy chętnie służyli pomocą i prezentowali postawę przyjaciół naszego oddziału przedszkolnego a także aktywnie pracowali na rzecz naszej miejscowości. Serdecznie dziękujemy.

Następnie pani Klich wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i książeczki. Niektórzy nie kryli wzruszenia, że kończy się kolejny rok wspólnie spędzonych chwil. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że tak dalecy ludzie mogą stać się tak bardzo bliscy.

Jeszcze raz dziękujemy -szczególnie przyszłym pierwszakom za kilka pięknych lat spędzonych w naszym oddziale przedszkolnym.

Życzymy Wam wielu sukcesów w szkole. Powodzenia!

/M. Klich/