Finał akcji Góra Grosza

13/03/2023

W styczniu i w lutym społeczność naszej szkoły wzięła udział w XXIII akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, które pomaga potrzebującym dzieciom z  w znalezieniu bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijaniu pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnieniu się. Uczniowie zbierając drobne monety wspierali swoich rówieśników, pamiętając, że każdy wrzucony do skarbonki grosz przyczynia się do wielkiego sukcesu akcji. Monety zostały spakowane nominałami, zważone i policzone. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać 676 zł88gr.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie kolejnej akcji charytatywnej zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń”.