Spotkanie z Policjantem

W trosce o bezpieczeństwo uczniów, 19 września 2019r. odbyło się spotkanie klas I-III z policjantem panem Dariuszem Czesakiem.

Prowadzący spotkanie omówił niebezpieczeństwa wynikające z kontaktów z obcymi i korzystania z multimediów. Ponadto podkreślił  jak istotna jest ochrona swoich danych i prywatności.

Ważnym punktem spotkania była prelekcja i ćwiczenia praktyczne związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Policjant przypomniał, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy użytkownik drogi powinien posiadać

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Z ochotą dzieliły się swoimi doświadczeniami oraz stawiały wiele pytań.

Na zakończenie każdy z uczestników spotkania mógł obejrzeć, a nawet przymierzyć atrybuty stroju policjanta.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Czesakowi za ciekawą lekcje profilaktyki dla naszych uczniów

/L.Łaptas/