SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Wszyscy uczniowie z klas III-VI wzięli udział w konkursie ortograficznym, który zorganizowały panie Dorota Jaszczowska i Danuta Laska

Został on przeprowadzony w pięciu rundach. W każdej z nich sprawdzana była znajomość poszczególnych zasad pisowni. Po podliczeniu zdobytych punktów w każdej klasie zostali wybrani Mistrzowie i Wicemistrzowie.

Podium zdominowały dziewczyny.
Mistrzami ortografii zostały Dominika Struzik (klasa III), Mariola Młynarczyk (klasa IV), Julia Kuciel (klasa V), Patrycja Rachfał (klasa VI).

Tytuł Wicemistrza w poszczególnych klasach zdobyli: Karolina Oleksy (klasa III) i Marcelina Kosała (klasa III), Anna Hanek (klasa IV) i Zuzanna Cupał (klasa IV), Adrian Rachwał (klasa V), Mikołaj Rachfał (klasa VI).
Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i „bony wycieczkowe” ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.