WYCIECZKA TRZECIOKLASISTÓW DO WADOWIC I INWAŁDU

17 czerwca 2019r uczniowie klasy III wzięli udział w wycieczce do Wadowic i Inwałdu.

Celem wyjazdu było poznanie miejsc związanych z życiem Wielkiego Polaka-Jana Pawła II. Ważnym punktem pobytu w Wadowicach była wizyta w Muzeum Jana Pawła II.

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści przewodnika, aktywnie uczestnicząc w tej nietypowej lekcji.

W czasie pobytu w Wadowicach odwiedzili jeszcze Bazylikę sąsiadującą z domem Jana Pawła II.

Nie mogło zabraknąć także wizyty w cukierni i degustacji kremówek, które smakowały wyśmienicie.

Dziękujemy księdzu proboszczowi Stanisławowi Tabisiowi za ten słodki poczęstunek.

Trzecioklasiści wizytę w Inwałdzie rozpoczęli od zwiedzania średniowiecznej warowni, a następnie przyszedł czas na pobyt w Parku Miniatur.

Zgromadzone w jednym miejscu zminiaturyzowane zabytki świata oraz Lunapark były dla dzieci wielką atrakcją.

Wycieczka była bardzo udana, dzień zaś piękny i słoneczny. Wszyscy, choć trochę zmęczeni, wrócili do domu pełni niezapomnianych wrażeń.