Wykorzystanie sprzętu w pierwszym półroczu.

26/02/2023

W pierwszym półroczu 2022/2023 roku w naszej szkole wykorzystano co najmniej raz każdy ze sprzętów zakupionych w ramach programu rządowego Laboratoria przyszłości. Trzynastu nauczycieli korzystało z gogli VR, drukarki 3D, aparatu fotograficznego, mikrokontrolera, mikrofonu kierunkowego, gimbala, statywu, mikroportu, lutownicy lub lampy studyjnej. Podczas pierwszego półrocza powyższy sprzęt był wykorzystywany na kilku różnych zajęciach dodatkowych, informatyce, technice, j. polskim, j. angielskim, j. niemieckim, historii, geografii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji wczesnoszkolnej, zajęciach komputerowych oraz wychowaniu fizycznym. Najchętniej wykorzystywanymi przez nauczycieli sprzętami były gogle VR i drukarka 3D.

#Laboratoria przyszłości - przykładowe zajęcia komputerowe z wykorzystaniem drukarki 3D - kl. III
#Laboratoria przyszłości – przykładowe zajęcia komputerowe z wykorzystaniem drukarki 3D – kl. III

koordynator Magdalena Pudło