ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO WE WRZĘPI

Podniosły nastrój i wzruszenie towarzyszyły wszystkim podczas uroczystości pożegnania przedszkola przez naszych absolwentów. Gośćmi uroczystości byli rodzice. Zanim jednak przedszkolaki udały się na zasłużony odpoczynek musiały zaliczyć różnego typu zadania. W krainie muzycznej śpiewały i tańczyły poznane utwory. W krainie matematycznej musiały wykazać się umiejętnością liczenia. Kraina bajek stała się sprawdzianem wiadomości na temat literatury dziecięcej, gdzie dzieci odgadywały nazwy bohaterów bajek. Dzieci wykonywały również zadania m. in. w krainie literek, zagadek i sprawności ruchowej.

Słowa wdzięczności i podziękowania za pracę i ogromne zaangażowanie przekazała wszystkim rodzicom, a szczególnie przewodniczącej Halinie Młynarczyk wychowawczyni oddziału przedszkolnego Małgorzata Klich.

Po oficjalnej części wręczyła również małym absolwentom pamiątkowe dyplomy oraz książeczki ufundowane przez rodziców. Kolejną niespodzianką przygotowaną przez rodziców był słodki poczęstunek podczas którego nie zabrakło radości i wspomnień. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom za słowa wdzięczności i podziękowania, a także za przygotowanie pięknego pożegnania dzieci z przedszkolem.

Życzymy wszystkim słonecznych radosnych wakacji.