Akcja charytatywna “Kartka dla Seniora”

Z okazji obchodzonego w styczniu Dnia Babci i Dnia Dziadka Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało wśród uczniów akcję „Kartka dla Seniora”.

Dzieci przygotowały kolorowe laurki wraz z życzeniami, które zostały przekazane przez przedstawicieli społeczności szkolnej Pensjonariuszom Domu Opieki „Rodzinne Zacisze” w Strzelcach Wielkich.

Wierzymy, że nasza niespodzianka sprawiła Seniorom wiele radości.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za włączenie się w akcję charytatywną zorganizowaną w naszej szkole.
Szczególne podziękowania przekazujemy Paniom Renacie Gałczyńskiej– Kłyś oraz Małgorzacie Stachowicz.
Uczniowie dziękują także za słodką niespodziankę przekazaną przez Panią Lucynę Wnęk.