ANDRZEJKI WE WRZĘPI

W czwartkowe popołudnie w szkole we Wrzępi odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych dzieci z naszej miejscowości. Okazją do zabawy były zbliżające się Andrzejki.

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w przeddzień imienin św. Andrzeja, stąd też pochodzi nazwa tego obyczaju. Jest to tradycyjnie specjalna okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw zanim nadejdzie Adwent, czyli czas wyciszenia, pokuty i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Jak co roku zabaw andrzejkowych nie mogło zabraknąć i u Nas. W organizację imprezy włączyła się wychowawczyni oddziału przedszkolnego w Wrzępi Małgorzata Klich, Rada Rodziców oraz uczennice gimnazjum w Szczurowej Kasia Solak i Karolina Rzeźnik. Podczas zabawy organizatorzy zadbali o dostarczenie gościom poczęstunku i pysznego domowego ciasta. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko potańczyć i poskakać, ale także powróżyć. Podczas trwania imprezy panowała miła i przyjemna atmosfera.
Dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za prowadzenie zabaw tanecznych i rolę JD, a jednocześnie mamy nadzieję, ze jeszcze raz spotkamy się w takim składzie.

Skip to content